Hakkımızda

ATLASGMT Ağ İzleme ve Yönetim Yazılımı

Gerek ISO:27001 standardının bir ihtiyacı gerekse de altyapıdaki iş sürekliliği, ağ güvenliği, risk ve performansın sağlanması amacıyla AtlasGMT Ağ İzleme ve Yönetim Yazılımı en önemli gereksinimlerdendir. Bu alanda çalışan başkaca yazılımlara görece AtlasGMT uygun şartları ile de kurulum ve kullanım kolaylığı sağlar.

Muadil diğer markaların aksine AtlasGMT tamamen yerli ve milli bir ürün olarak rakiplerinden sıyrılmakta. Sunduğu fonksiyonların gücü ve buna karşın uygun bütçe politikası sayesinde birçok kuruma servis vermektedir. Ayrıca alanında iddialı bir şekilde iletişim ve destek ekiplerine doğrudan ulaşım ve kısa sürede geri dönüş imkânı sunmakta.

AtlasGMT, kendi ortamlarınızda gerçek datalarınızla deneyebilir, farkı görebilirsiniz.

Ağ İzleme, Yönetim ve Raporlama

Gerçek zamanlı ve geçmişe dönük detaylı ağ performans izleme: Tüm ağ cihazlarına (ağ yönlendirici, ağ anahtarı, çoğaltıcı, güvenlik duvarı, kablosuz ağ kontrolörü) ve ara yüzlere (vlan veya ethernet) ait ait bant genişliği, satürasyon, bağlantı kaybı, paket kaybı.

Netflow, Sflow ve IPFIX üzerinden dinamik ağ trafiğinin detayını araştırın ve DDOS atakları ve bloklanmış ip adreslerine erişimden anında haberdar olun.

Mac, ip ve kullanıcı bilgisi temelinde kullanıcıların iç ve dış ağ işlemlerini ve oturumlarını gerçek zamanlı takip edin.

Otomatik SMS ve E-posta bildirimleri sayesinde ağ üzerinde tam kontrol sağlayın ve ihtiyacınıza dönük yönetici raporları üretin.

Tüm/seçilmiş ağ cihazlarının konfigürasyonlarını tek bir tıkla değiştirin ve yönetin (otomatik yedekleme, config kaydetme, eski yedekten dönme, yeniden yükleme, interface toplu kapama/açma ve daha birçok konfigürasyon değişikliği)